Bhutańskie Spa biznesowo

Ludzie biznesu już dawno zauważyli, że można osiągnąć w negocjacjach dużo więcej jeśli przeprowadza się je w przyjemnej, sprzyjającej relaksowi atmosferze. Bez presji czasu i w warunkach kameralnego spotkania. Bhutańskie Spa to miejsce o bardzo wysokim standardzie. Gwarantujemy Państwu wyłączność Bhutańskiego Spa dla Państwa gości, zapewniając tym samym niebywały komfort.
W naszej bogatej ofercie posiadamy specjalne zabiegi pielęgnacyjne, bhutańskie rytuały, masaże oraz pakiety spa dla Pań i Panów, przygotowywane na potrzeby zorganizowania spotkanie biznesowego lub integracji zespołu jako miejsce sprzyjające kreowaniu twórczych koncepcji.
Do Państwa dyspozycji jest 60-metrowy klimatyczny pokój relaksu z prawdziwym kominkiem, widokiem na piękny ogród i rozbrzmiewającymi mantrami z Królestwa Bhutanu.
Bhutańskie Spa to wyjątkowe miejsce w alchemii Twojej codzienności, w którym poczujesz, że wszystko dzieje się dokładnie tak, jak chcesz… A Ty ani z nikąd nie przychodzisz, ani do nikąd nie pędzisz. Po prostu jesteś. Tu i teraz. Tak, jak lubisz…

W celu przygotowania oferty szytej na miarę Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu:
t: + 48 500 600 097
e: recepcja@bhutanskiespa.pl

Bhutańskie Spa dla przyjaciół

W Królestwie Bhutanu żyją najszczęśliwsi ludzie na świecie i w taka atmosfera będzie Wam towarzyszyć podczas eventu. Czeka na Was klimatyczny pokój relaksu z prawdziwym kominkiem, widokiem na piękny ogród i rozbrzmiewającymi mantrami z Królestwa Bhutanu.
Kameralna atmosfera, specjalnie dla Was przygotowane zabiegi pielęgnacyjne oraz masaże, serdeczność personelu, tworzy niebywały klimat odprężenia rodem z Królestwa Bhutanu.
A Wy donikąd nie pędzicie, po prostu jesteście. Tu i teraz. Tak jak lubicie.

W celu przygotowania oferty szytej na przyjacielską miarę potrzeb zapraszamy do kontaktu:
t: + 48 500 600 097
e: recepcja@bhutanskiespa.pl

Wieczory Panieńskie

Zatrzymaj się, by móc wyruszyć… tym razem w Nową Drogę Życia.
Specjalnie dla Ciebie, Panny Młodej oraz Twoich przyjaciółek przygotujemy zabiegi oraz masaże w kameralnej atmosferze iście z Królestwa Bhutanu. To właśnie w Królestwie Bhutanu żyją najszczęśliwsi ludzie na świecie i tak wyjątkowa atmosfera będzie Wam towarzyszyć podczas pobytu w Bhutańskim Spa.
Do Pań dyspozycji jest pokój relaksu z prawdziwym kominkiem i widokiem na piękny ogród. Przecież nawet najdalsza podróż zaczyna się od postawienia pierwszego kroku.

W celu przygotowania oferty szytej na miarę Pań potrzeb zapraszamy do kontaktu:
t: + 48 500 600 097
e: recepcja@bhutanskiespa.pl